TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)
Identifikimi i Sfidave Kryesore tė Biznesit nė Rajonin e Shkodres, Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat 15 / 09/ 2016

E Enjte, 15 Shtator 2016


Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat,Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i sfidave kryesore tė biznesit nė Rajonin e Shkodres dhe propozimi i zgjidhjeve tė mundshme pėr kėto problematika. Nė pėrmbyllje tė forumeve rajonale nė tė gjithė Shqipėrinė, do tė hartohet njė dokument i njohur si Axhenda Kombėtare e Biznesit, i cili do t’u shpėrndahet aktorėve tė rėndėsishėm pėr klimėn e biznesit nė vend dhe pėrmes tė cilit do tė advokohet pranė institucioneve shtetėrore dhe qeverisė nė kėrkim tė bashkėpunimit dhe zbatimit tė zgjidhjeve tė ofruara.FORUMI KOMBETAR I BIZNESIT ne bashkepunim me SHOQATA E GRAVE PROFESIONISTE AFARISTE E ZEJTARE 15 Shtator 2016, Shkoder