TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Te rejat e fundit

MEDA Forum in Barcelona 27 / 11 / 2015,

MEDA forum, takim i pervitshem i dhomave te tregtise te Mesdheut. Presidenti i ketyre dhomave eshte nje ze i fuqishem per forcimin ekonomik te ketij rajoni potencial... (lexo te plote)

UNIONI MESDHETAR - 25 / 11 / 2015

Unioni mesdhetar, eshte nje bashkim i 43 shteteve qe lagen nga Mesdheu. U shpall si i tille, me 25 nentor 1995, me nje deklarate ne Barcelone qe mori edhe kete emer... (lexo te plote)

Women Entrepreneurship - a job creation engine for south east europe , 13-15 / 10 / 2015 Opati Croatia

SHGPAZ e perfaqesuar nga delegacioni i grave biznesmene, gazetare, juriste te kryesuara nga Znj. Flutura Xhabija u bene pjese e paneleve ku u diskutua pjesemarrja dhe kontributi femeror ne zhvillimin ekonomik, politikat e zhvillimit ekonomik ne rajon dhe Shqiperi, problematikat etj... (lexo te plote)

Promovimi i katalogut Pasioni per Biznesin - Prishtine, 30 / 09 / 2015

Promovimi i katalogut "Pasioni per biznesin" SHGPAZ merr pjese ne promovimin e katalogut " Pasioni per biznesin", per 57 gra biznesmene shqiptare ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe Mal te Zi.

Konferenca e dyte e grave sipermarrese te moshave te reja, Mundesi te reja per rigjallerimin ekonomik te rajonit, Beograd, 25- 26 / 09 / 2015

Konferenca e dyte e grave sipermarrese te moshave te reja, “Mundesi te reja per rigjallerimin ekonomik te rajonit”... (lexo te plote)

Pengesat financiare te grave ne biznes, 11 / 09 / 2015

'Pengesat financiare te grave ne biznes'', SHGPAZ ne takim me Perfaqesuesen e Institutit Gjerman... (lexo te plote)

Lufta Kunder Informalitetit, 07 / 09 / 2015

'Lufta Kunder Informalitetit ''Me pjesmarrjen e Kryeministrit Z. Edi Rama, Ministrit te Ekonomise Z.Ahmetaj, Ministrit te Mireqenies Z.Klosi dhe Ministrit te Financave Z.Cami & Bizneseve Formale .E quaj nje fitore... (lexo me shume)

TAKIM INFORMUES ME GRATE BIZNESMENE NE SHKODER 01 / 09 / 2015

Dhoma e tregtise Tiranė nė bashkėpunim me dhomėn e tregtise sė gjermanisė nė kuadėr tė projektit CEFTA, projekt ky qė ka synim marrėveshjen e lirė pėr vendet e Ballkanit ka organizuar njė trajnim me grate biznesmene tė Shkodres... (lexo te plote)

Projekti : Gruaja Sipermarrese si nje mekanizem punesimi per Europen Jug-Lindore - Vlore 31 / 08 / 2015

Projekti : "Gruaja Sipermarrese si nje mekanizem punesimi per Europen Jug-Lindore". Nje projekt nga i cili i ofrohen Grave sipermarrese praktikat me te mira duke lehtesuar dhe ofruar zgjidhje per problematikat e ndryshme te tyre.

Projekti : Gruaja Sipermarrese si nje mekanizem punesimi per Europen Jug-Lindore - Fier 28 / 08 / 2015

Projekti : "Gruaja Sipermarrese si nje mekanizem punesimi per Europen Jug-Lindore". Nje projekt nga i cili i ofrohen Grave sipermarrese praktikat me te mira duke lehtesuar dhe ofruar zgjidhje per problematikat e ndryshme te tyre