TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Aktivitete te deges - Shkodra

Workshop nderkombetar ne kuader te projektit “Ballkani Perendimor”

Workshop nderkombetar ne kuader te projektit “Ballkani Perendimor” Me temat: Si te prezantohemi ne publik,organizimi dhe perllogaritja e aktiviteteve, rekrutimi i...
 More

Takim Konsultativ persa i perket Projektligjit mbi Zejtarine.

 Takim konsultativ pesa i perket Projektligjit mbi Zejtarine. Ne kete tryeze te rrumbullaket moren pjese perfaqesueset e Ministrise se mireqenies sociale dhe rinise, nje...
 More

Takim Informues dhe Diskutim me artizanet e Shkodres, Lezhes dhe zonave te Shkodres.

Informim dhe diskutim me Grate biznesmene te shoqates ne Shkoder. Artizanet e Shkodres, Lezhes dhe zonave te Shkodres, disa fshatrave me tradite artizanale, pėr rendesine e...
 More

Procesi i konsultimit te draftit final per projektligjin "PĖR KRIJIMIN DHE FUNKSIONIMIN E KĖSHILLIT KOMBĖTAR PĖR SHOQĖRINĖ CIVILE"

 Procesi i konsultimit tė Draftit final pėr projektligjin "PĖR KRIJIMIN DHE FUNKSIONIMIN E KĖSHILLIT KOMBĖTAR PĖR SHOQĖRINĖ CIVILE" ne Shkoder. AMSHC me perfaqesuesit e...
 More

Takim me grate sipermarrese - 2 Mars 2015, Shkoder

Anetaret e grupit te grave sipermarrese ne takimin e zyres se Shkodres. Pjesa e dyte Takimi me grate zejtare. Veprimtarite 2015-es; trajnimet dhe kualifikimet , brenda dhe...
 More

Seminar nderkombetar“Aftesi shitjesh, metoda & teknika aktuale” 24 Nentor 2014, Sofia

 E Hene, 24 Nentor 2014 Ne Sofje ne datat 24-27 Nentor u organizua Seminari nderkombetar i bashkepunetoreve te organizatave partnere“Aftesi shitjesh, Metoda dhe Teknika...
 More

Freja Forum 7-9 Nentor 2014,Podgorice-Mali i Zi

 Freja Forum ėshtė njė platformė pėr krijimin e rrjeteve dhe bashkėpunimit pėr OSHC-tė nė Ballkanin Perėndimor, Turqi dhe BE-sė. Nė nėntor tė ēdo viti, Freja Forum mblidhet diku...
 More

MBYLLJA E PROJEKTIT START W-SHKODER- 23 Tetor 2014

 E Enjte, 23 Tetor 2014 Ne daten 23 tetor 2014 ne ambjentet e Europa Grand Hotel ne qytetin e Shkodres u organizua Konferenca Finale e Projektit Start W-Mbeshtetje per...
 More

Prezantimi i rezultateve te kerkimeve dhe lancimi i moduleve te trajnimit ne kuader te projektit START-W

 E Marte, 01 Korrik 2014 Nė kuadėr tė implementimit tė Work Package 2 pėr zbatimin e Projektit START-W “Mbėshtetje pėr aktivizimin e potencialit tė grave nė turizmin rural”,...
 More

“Aksesi ne Finance i SME-ve”

 E Enjte, 06 Mars 2014 Ne 6 mars 2014, Shoqata e Grave Pofesioniste Afaristedhe Zejtare ne bashkepunim me shoqaten e fasonistevedhe mbeshtetjen e Cooperacione Italiana...
 More
Company email