TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Publikime te SHGPAZ

Buletinet Informative Viti 2016

Buletini Informativ - Janar 2016 Buletini Infomativ -  Shtator 2016 Buletini Informativ - Tetor 2016 Buletini Informativ - Nentor...
 More

Buletinet Informative Viti 2017

Buletin Informativ - Janar 2017 Buletin Informativ - Shkurt 2017 Buletin Informativ - Mars 2017 Buletin Informativ - Prill 2017 Buletin Informativ -...
 More

Buletinet Informative Viti 2015

Buletin Informativ - Janar 2015 Buletin Informativ - Shkurt 2015 Buletin Informativ - Mars 2015 Buletin Informativ - Prill 2015 Buletin Informativ - Maj...
 More

KATALOGU U MENTOREVE, TETOR 2014

Te kontribuosh per njerezit e punes eshte nderim i merituar,  por te mbeshtetesh grate qe mbajne familjet e tyre me punen e  dores, me artizanat e biznes shume te...
 More

Vlerėsim i kontekstit mjedisor pėr gratė sipėrmarrėse nė shqipėri

Hyrje Shoqata e Grave Profesioniste, Afariste dhe Zejtare (SHGPAZ) u kontraktua nga Organizata Ndėrkombėtare e Punės (ILO), Grupi Mbėshtetės Teknik pėr Punėn e Denjė...
 More

Buletinet Informative Viti 2013

Buletinet Informative Ketu do te gjeni buletinet informative te publikuara sipas viteve Buletini Informativ - Dhjetor 2013 Buletini Informativ - Nentor...
 More
Company email