TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

SIgurimi i nje Financimi te Qendrueshem

 Shoqata e Grave Profesioniste & Afariste ishte e pranishme ne eventin e radhes te Unionit Ballkanik te Grave Zejtare. Trajnimi i titulluar: SIgurimi i nje Financimi te Qendrueshem, u mbajt ne datat 21-24 Nentor 2016, nen drejtimin e Kryetares se Dhomes se Koblenzit, Eksperteve Gjermane si dhe Shoqates se Grave Sipermarrese te Vojvodines, ne qytetin kulturor te Novi Sad. Ky Union ka ne fokus krijimin e mundesive te barabarta per te gjitha grate, krijimin e urave lidhese si dhe forcimin e raporteve ndermjet Organizatave te Grave Sipermarrese ne Rajon.
Company email