TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

TAKIM INFORMUES ME GRATE BIZNESMENE 01 / 09 / 2015

 Dhoma e tregtise Tiranė nė bashkėpunim me dhomėn e tregtise sė gjermanisė nė kuadėr tė projektit CEFTA, projekt ky qė ka synim marrėveshjen e lirė pėr vendet e Ballkanit ka organizuar njė trajnim me grate biznesmene tė Shkodres. Qellimi I trajnimit ėshtė njohja e femrave tregtare tė tregtisė sė lirė kjo pohohet nga Albana Lakrori pėrfaqėsuese e dhomės sė trėgtisė tiranė. E pranishėme nė kėtė trajnim ishte dhe Flutura Xhabija, kryetare e shoqatės kombėtare tė grave biznesmenee cila ka dhe degėn e saj nė Shkoder. Nė kėtė trajnim ishin tė ftuar rreth 30 gra biznesmene. 1 Shtator 2015 Shkoder
Company email