TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Dita e Liqenit - “Itineraret ndėrkufitare pėr fuqizimin e sistemit turistik dhe zhvillimin e turizmit” - Liqeni Shkoder.

  Projekti “Itineraret ndėrkufitare pėr fuqizimin e sistemit turistik dhe zhvillimin e turizmit” - Liqeni Shkoder. Nje projekt i finacuar nga Bashkimi Europian nepermjet Programit Nderkuitar: Shqiperi- Mali i Zi. Personalitete Institucionale: Z.Luan Bregasi-Biznes Albania, drejtori i projektit- Z.Koli Sinjari, Perfaqesuesit e Federata e Punedhenesve te Malit te Zi, Zv.Ministria e Ministrisė sė Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes - Znj.Brunilda Paskali, Shoqata e Grave Profesioniste , Afariste e Zejtare- Znj.Flutura Xhabija, Drejtore e ZSHT- Znj.Majlinda Hafizi. Dita e liqenit! Panair, konkurs shkollor lokal dhe pastrim bregliqeni vullnetar!Infoday u shoqerua me valle te grupeve te valltareve te Shkodres si dhe ne fund u zhvullua ceremonia e dhenies se cmimeve per konkursin e punimeve me te bukura te nxenesve me motive nga liqeni i Shkodres. 27 Maj 2015 Shiroke, Shkoder.
Company email