TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Workshop nderkombetar ne kuader te projektit “Ballkani Perendimor”

Workshop nderkombetar ne kuader te projektit “Ballkani Perendimor” Me temat: Si te prezantohemi ne publik,organizimi dhe perllogaritja e aktiviteteve, rekrutimi i pjesemarresve. Nje staf prej tre vetash nga SHGPAZ, moren pjese ne kete workshop duke perfaqesuar keshtu qendren e shoqates ne Tirane, si dhe deget e saj ne Durres dhe Shkoder. Shkup 20-22/04/2015
Company email