TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Takim Informues dhe Diskutim me artizanet e Shkodres, Lezhes dhe zonave te Shkodres.

Informim dhe diskutim me Grate biznesmene te shoqates ne Shkoder. Artizanet e Shkodres, Lezhes dhe zonave te Shkodres, disa fshatrave me tradite artizanale, pėr rendesine e projekt-ligjit zejtar dhe dobine ndaj kesaj shtrese te varfer, te pandihmuar asnjehere nga politika dhe shteti, te braktisur e te hallakatur per nje kafshate buke! Fillimi i nje pune shume te veshtire! Tė perpiqemi te gjithe te bejme diēka , jo per lemoshe, por me vlera te medha social-ekonomike per Shqiperine! SHGPAZ, qendron ne rresht te pare te kesaj beteje! 10 Prill 2015
Company email