TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Takim me grate sipermarrese - 2 Mars 2015, Shkoder

foto gjate mbledhjes
Anetaret e grupit te grave sipermarrese ne takimin e zyres se Shkodres. Pjesa e dyte Takimi me grate zejtare. Veprimtarite 2015-es; trajnimet dhe kualifikimet , brenda dhe jashte vendit, forumet tregtare, b2b, panairet, anetaresimet dhe pergatitja per 2 thirrje projektesh lokale, afatshkurter dhe afatmesem; The good news - tashme Sipermarrja shkodrane ka kaluar plotesisht ne duart e moshes nen 45 vjeē, dhe kerkesa per te qene pjese e shoqerise civile eshte rritur me 40%! 2 Mars 2015
Company email