TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

KATALOGU U MENTOREVE, TETOR 2014

botim serial i SHGPAZ
Te kontribuosh per njerezit e punes eshte nderim i merituar,  por te mbeshtetesh grate qe mbajne familjet e tyre me punen e  dores, me artizanat e biznes shume te vogel, eshte nje vlere e cmuar qe  nuk hupet kurre. Keto flete me pak ngjyra flasin vete, edhe pa pasur asnje shkronje. inkurajimi eshte Brenda shkronjave, kenaqesia brenda produkteve   dhe mirenjohja brenda  fotografive personale. Po e mbyll edhe une me  nje mirenjohje per te gjitha pjesemarreset  ne projektin nderkufitar Start-W, I cili nuk do te realizohej  cilesisht, pa  integrimin e 100 sipermarreseve dhe artizaneve te zonave Shoder –qytet, Vaui dejes, guri i zi, jubanit dhe Zogaj. msc. Flutura Xhabija  
Company email