TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Jonida Sytari
Kopliku Travel ( Menaxhere )

“NJE UDHETIM ME NJE MIJE MILJE FILLON ME NJE HAP TE VETEM … “ Kam kryer studimet prane Universitetit “Luigj Gurakuqi” ne degen e Informatikes. Kam njohuri te mira ne gjuhen angleze , italisht dhe spanjisht . Gjithashtu kam bere praktike per 6 muaj ne nje zyre avokatie , gjate viteve 2013 -2014. Jam diplomuar per agjente agjensie , leshuar nga “NMC Tirana amadeus Slovenia partner”. Qe nga viti 2011 punoj ne agjensin turistike “KOPLIKU TRAVEL “ si menaxhere.
Kopliku Travel
 
Kopliku Travel eshte nje agjensi me pervoje te konsiderueshme pune, ku daton qe nga viti 2005 me cmime me te favorshem ne treg. Kjo fale nga eksperienca dhe puna e perkushtuar nga stafi jone . Misioni: Te jemi gjithmone prane jush , kenaqesia juaj detyrimi yne. !