TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Jolanda Kote
Koncept-KECO ltd ( Presidente "Koncept-KECO ltd" )

Vendlindja: Devoll, Korce, Albania Adresa : Tirane Shtator 1982- Korrik 1986 ndoqi studimet universitare ne Universitetin e Agrokultures te Tiranes. Rastesisht u perfshi ne biznes, pas nje emigrimi te gjate ne Greqi. Sigurisht qe kjo eksperience na lejoi te fillonim biznesin e mobiljeve dhe te ndiqnim tregun me partneret tane greke ne Selanik. Ne tetor 2009 u be anetare e SHGPAZ.
Koncept-KECO ltd
Kompania operon ne fushen e mobiljeve ne tregun shqiptar, ne prodhim, emport dhe eksport te mobiljeve te llojeve te ndryshme. Me nje eksperience me shume se 7 vjecare ne tregun nacional. Ne Tirane, kompania ka dy pika shitjeje dhe Dhoma Treguese qe ndoshen ne rrugen "Komuna e Parisit" dhe ne rrugen Medar Pillar, kompleksi Kika. Ne tetor 2009 u be anetare e SHGPAZ dhe ka nje nderim te vecante per te , sepse jala e saj e matur ze vend.