TE REJAT E FUNDIT
19-20 maj 2017, me rastin e ditės botėrore tė sipėrmarrjes femėrore, Znj.Flutura Xhabia nderohet me...
Ndertimi i nje Dialogu Efektiv Publik- Privat, Fokusi i kėtij aktiviteti rajonal ėshtė identifikimi i...
Koalicioni pėr Gratė dhe tė Rinjtė nė Politikė nė bashkėpunim me Shtėpia e tė Drejtave tė Njeriut/CRCA...
"Mundesite e Agrobiznesit Shqiptar" Takim rajonal ne Shkoder, prezantimi i CAI Common Agrobusiness...
Fuqizimi ekonomik i gruas... (lexo te plote)

Meliha Tafa
EL-DAVID Prodhim e tregtim artikuj sheqeri ( Pronare "EL-DAVID " )

Titulli: Presidente Fillimi i aktivitetit: Viti 1994 Numri i te punesuarve: 5 persona Motoja: "Puna sukses i garantuar"
EL-DAVID Prodhim e tregtim artikuj sheqeri
Kompania Eldavid me prodhimet e saj kryesore: karamele,llokume etj, brenda vendit dhe per eksport nga Shqiperia, u fillua me nismen e vete Milit, sic e quajne te gjithe me dashuri, sepse ajo ne radhe te pare ka sjelljen njerezore dhe respektin per klientet e saj, bashkepunetore, parteneret, bleresit me pakice dhe me shumice si dhe me perfaqesuesit shteterore, edhe kur shpesh "e ngacmojne" pa te drejte. Ajo jo vetem qe eshte korrekte ne te gjitha detyrimet fiskale, por mbron shendetin e punonjesve dhe nevojat e tyre familjare e kerkesat e tyre te rastit. Melihaja punon me nje teknologji te larte dhe moderne, duke permiresuar shume shpesh kualitetin e prodhimeve te saj, ambalazhimin e tyre si dhe llojshmerine e produkteve cokollatore e llokumore.